Home  »  Wynajem Billboardów

Reklama billboardowa specjalnie dla Ciebie

Interesuje Cię oferta wynajmu billboardów? Chcesz zareklamować swoje działania? Postaw na BS Agency Billboard i ciesz się najlepszą powierzchnią reklamową w wielu miejscach w Polsce!

Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie, dlatego masz pewność, że zostaniesz potraktowany z odpowiednią starannością. Pomożemy Ci odpowiednio dobrać miejsca rozmieszczenia reklamy oraz będziemy monitorować i analizować ich skuteczność. Posiadamy długoletnie doświadczenie i bazując na nim, profesjonalnie zarządzamy billboardami reklamowymi, oferując przy tym najlepsze ceny! Nasza agencja wynajmu billboardów zajmuje się również wydrukiem i wyklejaniem reklam. Z każdej działalności generujemy raporty oraz w całości dokumentujemy realizację kampanii. Do naszych obowiązków należy również zabezpieczenie reklamy billboardowej przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi czy wandalizmem.

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami i postaw na profesjonalne działania związane z reklamą na billboardach! Nie bój się pytać nas nawet o najdrobniejsze szczegóły. Skontaktuj się już teraz!

Wybierz lokalizację i znajdź billboard

Wybierz odpowiednie miasto i znajdź interesujący Cię Billboard!

Cennik wynajmu billboardów

Przy większych realizacjach ceny ustalane są indywidualnie.

Billboard 12m2 i pokrewne:
od 490 zł netto

Billboard 18m2
od 690 zł netto

Wielki format
ustalany indywidualnie

Zależy Ci na kampanii mobilnej billboardowej, dzięki której rozpowszechnisz swoje przedsiębiorstwo w każdym miejscu w Europie?