Home  »  Kampanie mobilne

Reklama na Billboardach

Szukasz firmy, która w swojej ofercie posiada reklamy mobilne? Doskonale się składa! W BS Agencja od 2020 roku możesz skorzystać z kampanii mobilnych na nośnikach premium typu Backlight 6 x 3m. Nasze prestiżowe przyczepy Backlight mobilne posiadają nowoczesny design, wysoką jakość prezentacji i system monitorowania GPS. Oferowane przez nas przyczepy reklamowe mogą realizować kampanie na terenie całej Europy. Ich powierzchnia reklamowa wynosi 36 m2.

Szczegóły oferty Billboardowej

Oferowane przez nas kampanie mobilne mogą funkcjonować od 8 do 24 godz. na dobę. Są one idealnym nośnikiem CALL TO ACTION w outdoorze. Dodatkowo umożliwiamy emisję spotu dźwiękowego, jak również instalację elementów wystających poza obrys tablicy, co daje efekt przestrzenny. Otwarcie nowych obiektów to nasza specjalność. Z wielką przyjemnością przedstawimy Ci nasze pomysły. Nasze działania skupiają się na realizacji OOH (reklamy zewnętrznej).

Sprawdź całą ofertę naszych reklam mobilnych i skontaktuj się z nami już dziś! Postaw na profesjonalizm i efektywność!

Cennik Kampanii Billboardowej

Minimalna długość akcji wynosi 7 dni. Cena za mobilodzień przy kampanii:

7 - 10 dni:
590 zł netto

10 – 20 dni:
560 zł netto

20 – 30 dni:
540 zł netto

Zależy Ci na kampanii mobilnej billboardowej, dzięki której rozpowszechnisz swoje przedsiębiorstwo w każdym miejscu w Europie?